3. kapča k SNR

27. května 2008 v 19:42 | wisty |  Sirius nebo Regulus
ahojky, tak po dlouhé době sem dávám další kapču k SNR. Doufám, že se vám bude líbit a pls, KOMENTUJTE, ať vím, na čem su

wisty

Příjde mě to sotva pět minut, co sem usnula, a už mě někdo budí. No spíš se o to snaží :). Jsem totiž velkej spáč. Ale po deseti minutách kapituluju a pomalu otevřu jedno oko a po něm i druhý, abych se podívcala, kdo mě to budí.
Na mé posteli sedí Regulus, ksichtík má asi 15 cenťáků od mýho a ... ano, čtete dobře, se na mě usmívá. Popřeje mi dobrý ráno a lípne mě pusu na tvář. Já se jenom usměju a už si to šinu do koupelny, kde strávím asi půl hodiny, než se mě podaří na můj ksichtík nakreslit obličej.
Z koupelny vypluju v černejch delších šatech a zděsím se, protože když vyjdu z koupelny, tak je pokoj na 100% prázdnej, ale teď su naprosto vytočená, protože.. .Stojím čelem ke skříni a hádejte, co se nestane. Najednou mě někdo ze zadu obejme a začne mě jemně líbat na krku.
Najednou se rozletí dveře a v nich sotjí Sirius. Já hned odskočím od Reguluse a vyjeveně se prám Siriho:
"Co tady děláš? A proč.." ale nestihnu to ani doříct a Siri mě už odpovídá:
"Chtěl sem tě ještě vidět a rozloučit se s tebou. Tnehle měsíc totiž budu u Janese. No a doufám, že se tady s tím idiotem neunudíš, když tady nebudu."
"Neboj se, 'bratříčku'. SDe mnou se Ash rozhodně nudit nebude. To To se spíš bude nudit příští měsíc. S tebou." Ucechte se Regulus.
"Ty... ty... ty vypatlanej blbče!" vykřikne Sirius a chystá se na Reguluse skočit, ale to už nevydržím a rozhodnu se zasáhnout:
"Nechte toho, oba!" zakřičím a pak se obrátím na Siriuse: "Tak sse tam měj hezky. A za měsíc se uvidíme" řeknu, obejmu Siriho a usměju se na něho. Sirius se taky usměje a s hlasitým PRÁSK se přemístí a já zůstanu s Regulusem sama.
"Konečně, už jsem se bál, že ten krvezrádce nikddy neodejde" zašklebí se na mě Regulus a chce se na mě znova vrhnout, ale to už se z jídelny ozývá hlas paní Blackové:
"Pojďte dolů, už je snídaně." A tak mě teda Regulus chytne za ruku a táhne mě dolů.
Když nás paní Blacková uvidí, popřeje nám dobré ráno a bez dalších řečí začne snídat.
Po snídani jdeme s Regulusem k němu do pokoje, protože su osoba zvědavá a hned chci vědět, co budem celej měsíc dělat.
Regulus přede mě nějakej pergamen, na kterým je napsaný, co kdy budem dělat. Když si to tak pročítám, tak su celkem spokojená. Je tady hodně plesů a spousta dalších činností, ale pak mě zrak ulpí na dalším řádku a já se z toho málem složím.
"No tak to teda nikdy!"...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luckily luckily | Web | 4. července 2008 v 14:04 | Reagovat

sakriš, co je tam napsaný! zase jsi to usekla!!:))

povedla se ti! hezká

2 Lenka Lenka | Web | 1. srpna 2008 v 10:24 | Reagovat

Já tu povídku žeru.....

3 Aranel van de´Corvin Aranel van de´Corvin | Web | 10. ledna 2010 v 8:16 | Reagovat

co nikdy?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama