Smrtijedem? Nikdy!

7. července 2008 v 21:16 | wisty |  Jednorázovky
Ahojík, tak sem tady s další jednorázovkou. nevím, jak vám, ale příjde mě, že se moc nepovedla... Napadla mě včera večer a je o Regulusovi... vím, že je divná a klidně mi to znova napište do komentářů. Nebude mě vadit, když uvidím, že se vám to nelíbí, protože je to nedomyšlená slátanina atd... ale ať je váš názor jakejikoiv, tak to pls napište do komentářů, ju?

Je noc. Sedíš na okně a pozoruješ déšť. Bum bum bum, dopadají kapky na tvoje okno. Bum bum... Sedíš a přemýšlíš. Přemýšlíš, proč nemůžeš být jako on? Proč musíš být ty ten, koho čeká život se znamením zla na levém předloktí? Proč budeš muset zrovna ty zabíjet? Otázky, na které neznáš odpovědi. Možná, že jsi neměl odvahu vzepřít se, bál ses trestu. Nevíš...
Nechceš se stát Smrtijedem. Už dlouho přemýšlíš, jak se odtud dostat. Drží tě pod zámkem jako nějaké divoké zvíře.
Najednou tě napadne myšlenka, která ti dodá sílu znovu bojovat, snažit se dostat pryč.Jsi přece neregistrovaný zvěromág. Nikdo neví, že se jako tvůj bratr, měníš ve velkého chundelatého psa a v orla. Rozhodneš se hned, nic tě tady dál nedrží.
Otevřeš okno, proměníš se a vyletíš. Jsem volný, volný opakuješ si pořád dokola. Jak moc sis přál tento pocit zažít..
Bohužel nevíš, že tě celou dobu někdo pozoroval, že byl s tebou v pokoji. Bohužel... Najednou do tebe narazí zelený paprsek. Papsek, který způsobuje smrt. Padáš. Padáš, ale na rtech se ti ještě objeví úsměv. Víš, že umíráš, ale jsi šťastný. Jsi šťastný, že se z tebe nestal Smrtijed.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baruuss Baruuss | Web | 11. července 2008 v 20:00 | Reagovat

Hej toste se domluvili, aby jste mě všichni zdeptali? Na každý blog co příjdu je nějaký depres story a já si říkám, že dneska v noci budu bulet jak malý dítě :';-) ale je šťastný a to je dobře!

2 pimpinela pimpinela | Web | 18. července 2008 v 19:42 | Reagovat

Peknééé, i keď fakt trošku depresívne. Ale to neva.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama